Bahagian Pengurusan Pelanggan & Koleksi

Nama: Mohamed Zaid B. Mohamed Idris
Jawatan: Timbalan Ketua Pustakawan (Perkhidmatan)
Sambungan: 6584
Emel: zaididris@upsi.edu.my

Unit Sirkulasi:

 

Nama: Rozman B. Che Ross
Jawatan: Pustakawan Kanan (Ketua Bahagian)
Sambungan: 6943
Emel: rozman@upsi.edu.my

 

Nama: Sa’aidah Bt. Ibrahim
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6798/6802
Emel: saaidah@upsi.edu.my

 

Nama: Ahmad Nazim B. Ismail
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6802/6945
Emel: nazim@upsi.edu.my

 

Nama: Noraliza Bt. Abu Samah
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6802/6945
Emel: noraliza@upsi.edu.my

 

Nama: Maisarah Bt. Razali
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6802/6945
Emel: maisarah@upsi.edu.my

 

Nama: Fairoz Bt. Hussain
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6802/6945
Emel: fairoz@upsi.edu.my

 

Nama: Farizatul Shuhana Bt. Osman
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6802/6945
Emel: farizatul@upsi.edu.my

 

Nama: Muhammad Fazzry B. Muhammad Rahman
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: fazzry@upsi.edu.my

 

Nama: Muhammad Syukri B. Mat Nor
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: syukri@upsi.edu.my

 

Nama: Fadzilah Bt. Abdullah
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: fadzilah@upsi.edu.my

 

Nama: Devendran A/L Vasamthakumaran
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: v.devendran@upsi.edu.my

 

Nama: Mohd Shahrul Azni B. Nordin
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: shahazni@upsi.edu.my

 

Nama: Siti Nur Murni Bt. Mokhtar
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: nur_murni@upsi.edu.my

Nama: Ahmad Tamrin B. Mohd Ali Hanafiah
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: tamrin@upsi.edu.my

Nama: Norsyuhada Bt. Talib
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: norsyuhada@upsi.edu.my

 

Nama: Muhamad Awais B. Mahadzir
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: awais@upsi.edu.my

 

Nama: Mohamad Najib B. M. Zainal Abidin
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6802/6945
Emel: najib.m@upsi.edu.my

Unit Koleksi Khas dan Monograf:

 

Nama: Muliati Bt. Abdul Samad
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6520
Emel: muliati@upsi.edu.my

 

Nama: Mohd. Azhari B. Maani
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6941/6946
Emel: mazharim@upsi.edu.my

 

Nama: Hasrul Fazli B. Abd. Halil
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6941/6946
Emel: hasrulil@upsi.edu.my

 

Nama: Zaini B. Alipiah
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6941/6946
Emel: zaini80@upsi.edu.my

 

Nama: Puteri Farhana Bt. Jamil @ Megat Jamil
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6941/6946
Emel: puteri.farhana@upsi.edu.my

Unit Serial, Media dan Sumber Elektronik:

 

Nama: Nor Hanizah Bt. Zahid
Jawatan:  Pustakawan Kanan
Sambungan: 6801
Emel: hanizah@upsi.edu.my

 

Nama: Azura Bt. Adnan
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6801
Emel: azuraadnan@upsi.edu.my

 

Nama: Nor Haslina Bt. Khalid
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 5492
Emel: haslena@upsi.edu.my

 

Nama: Siti Zubaidah Bt. Sabran
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 5492
Emel: zubaidah@upsi.edu.my

 

Nama: Nawal Alia Bt. Harun
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 5492
Emel: nawal_alia@upsi.edu.my

 

Nama: Wan Mohd Fazli B. Abd. Bakar
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 5492
Emel: wan_fazli@upsi.edu.my