Bahagian Pentadbiran & Automasi Perpustakaan

 

Nama: Siti Sumaizan Bt. Ramli
Jawatan: Timbalan Ketua Pustakawan Kanan
Sambungan: 5316
Emel: sumaizan@upsi.edu.my

Unit Pentadbiran:

 

Nama: Wan Kartini Bt. Wan Sulaiman
Jawatan: Pustakawan Kanan (Ketua Bahagian)
Sambungan: 6951
Emel: wankartini@upsi.edu.my

 

Nama: Noriah Bt. Mohamad
Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir
Sambungan: 6954
Emel: norie@upsi.edu.my

 

Nama: Mohd Nasrun B. Aris @ Mohd Khalid
Jawatan: Pembantu Tadbir Kanan (P/O)
Sambungan: 6271
Emel: nasrun@upsi.edu.my

 

Nama: Erlyyana Bt. Harizon
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Sambungan: 6271
Emel: erlyyana@upsi.edu.my

 

Nama: Muhammad Mukris B. Muslim
Jawatan: Pembantu Operasi
Sambungan: 6796
Emel: mukris@upsi.edu.my

Unit Perpustakaan Digital:

 

Nama: Mohd. Hizam B. Samin
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6797
Emel: m.hizam@upsi.edu.my

 

Nama: Siti Norliza Bt. Shamsudin
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6454
Emel: sitinorliza@upsi.edu.my

 

Nama: Elly Yuswanti Bt. Mohd Yusof
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6454
Emel: elly@upsi.edu.my

Unit Server & Pembangunan Aplikasi:

 

Nama: Khairul Asyrani B. Sulaiman
Jawatan: Sr. Information Technology Officer
Sambungan: 6775
Emel: asyrani@upsi.edu.my

 

Nama: Muhd Fadzil B. Muhamad Nadzri
Jawatan: Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Sambungan: 5505
Emel: muhdfadzil@ict.upsi.edu.my