Bahagian Pentadbiran & Automasi Perpustakaan

 

Nama: Siti Sumaizan Bt. Ramli
Jawatan: Ketua Pustakawan
Sambungan: 6799
Emel: sumaizan@upsi.edu.my

 

Nama: Wahida Irna Bt. Kasim
Jawatan: Setiausaha
Sambungan: 6779/6799
Emel: wahida@upsi.edu.my

Unit Pentadbiran:

 

Nama: Wan Kartini Bt. Wan Sulaiman
Jawatan: Pustakawan Kanan (Ketua Bahagian)
Sambungan: 6951
Emel: wankartini@upsi.edu.my

 

Nama: Mohd Nasrun B. Aris @ Mohd Khalid
Jawatan: Pembantu Tadbir Kanan (P/O)
Sambungan: 6271
Emel: nasrun@upsi.edu.my

 
Nama: Ainee Johanna Bt. Hj. Mohamed Saleh
Jawatan: Pembantu Tadbir Kanan (P/O)
Sambungan: 6954
Emel: aineej@upsi.edu.my

 

Nama: Erlyyana Bt. Harizon
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Sambungan: 6271
Emel: erlyyana@upsi.edu.my

 

Nama: Muhammad Mukris B. Muslim
Jawatan: Pembantu Operasi
Sambungan: 6796
Emel: mukris@upsi.edu.my

Unit Perpustakaan Digital:

 

Nama: Mohd. Hizam B. Samin
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6797
Emel: m.hizam@upsi.edu.my

 

Nama: Siti Norliza Bt. Shamsudin
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6454
Emel: sitinorliza@upsi.edu.my

 

Nama: Hafizah Bt. Yahya
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6454
Emel: hafizah@upsi.edu.my

Unit Server & Pembangunan Aplikasi:

 

Nama: Khairul Asyrani B. Sulaiman
Jawatan: Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Sambungan: 0163630263 (Waktu pejabat sahaja)
Emel: asyrani@upsi.edu.my

 

Nama: Muhd Fadzil B. Muhamad Nadzri
Jawatan: Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Sambungan: 5505
Emel: muhdfadzil@ict.upsi.edu.my