Bahagian Perkhidmatan Sokongan Akademik & Seranta

 

Nama: Mohamed Zaid B. Mohamed Idris
Jawatan: Timbalan Ketua Pustakawan (Perkhidmatan)
Sambungan: 6584
Emel: zaididris@upsi.edu.my

Unit Penyelidikan:

 

Nama: Anizah Bt. Tumin
Jawatan: Pustakawan Kanan (Ketua Bahagian)
Sambungan: 6834
Emel: anizah@upsi.edu.my

 

Nama: Sharifah Nurulhidayah Bt. Habib Elias
Jawatan: Penolong Pustakawan
Sambungan: 6798/6802
Emel: snhidayah@upsi.edu.my

 

Nama: Norliza Bt. Darus
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 5313
Emel: norlizad@upsi.edu.my

Unit Literasi Maklumat:

 

Nama: Afzanizam B. Dullah Hashim
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6828
Emel: afzanizam@upsi.edu.my

Unit Sistem Pembekalan Penerbitan:

 

Nama: Zakiah Bt. Kamaludin
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 5313
Emel: zakiah@upsi.edu.my

Unit Rujukan & Perundingan:

 

Nama: Nurul Kashfi B. Subri
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6958/6832
Emel: kashfi@upsi.edu.my

 

Nama: Nurul Helmiza Bt. Azmi
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Extension: 5313
Emel: nurul_helmiza@upsi.edu.my

Unit Promosi & Seranta:

 

Nama: Firdausiah Bt. Ahamad
Jawatan: Pustakawan Kanan
Sambungan: 6373
Emel: firdausiah@upsi.edu.my

 

Nama: Nora Bt. Jamaharee
Jawatan: Pembantu Pustakawan Kanan
Sambungan: 6944
Emel: nora@upsi.edu.my

 

Nama: Muhammad Zuhad B. Abdul Aziz
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6944
Emel: zuhad@upsi.edu.my

 

Nama: Nur Azlini Bt. Hassnawi
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6944
Emel: nurazlini@upsi.edu.my

 

Nama: Suliza Bt. Osman
Jawatan: Pembantu Pustakawan
Sambungan: 6944
Emel: sulizaosman@upsi.edu.my