Bahagian Pengurusan Pelanggan & Koleksi

Unit Monograf & Koleksi Khas

Muliati Bt. Abdul Samad

Pustakawan Kanan (Ketua Bahagian)

Telefon: +605-450 6520 Emel: muliati@upsi.edu.my

Zarinah Bt. Abdul Rahman

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6941/6946 Emel: zarinah@upsi.edu.my

Zaini B. Alipiah

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6941/6946 Emel: zaini80@upsi.edu.my

Puteri Farhana Bt. Jamil @ Megat Jamil

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6941/6946 Emel: puteri.farhana@upsi.edu.my

Devendran A/L Vasamthakumaran

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6941/6946 Emel: v.devendran@upsi.edu.my

Muhamad Awais B. Mahadzir

Pembantu Pustakawan

Telefon: +605-450 6941/6946 Emel: awais@upsi.edu.my

Unit Sirkulasi

 Afzanizam B. Dullah Hashim

Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6828 Emel: afzanizam@upsi.edu.my

Nora Bt. Jamaharee

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: nora@upsi.edu.my

Noraliza Bt. Abu Samah

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: noraliza@upsi.edu.my

Fairoz Bt. Hussain

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: fairoz@upsi.edu.my

HAFIZAH BT. YAHYA

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: hafizah@upsi.edu.my

NOR HASLINA BT. KHALID

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: haslena@upsi.edu.my

SITI ZUBAIDAH BT. SABRAN

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: zubaidah@upsi.edu.my

Wan Mohd Fazli B. Abd. Bakar

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: wan_fazli@upsi.edu.my

Elly Yuswanti Bt. Mohd Yusof

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: elly@upsi.edu.my

Nurul Helmiza Bt. Azmi

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: nurul_helmiza@upsi.edu.my

Nawal Alia Bt. Harun

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: nawal_alia@upsi.edu.my

Intan Saffarina Bt. Basri

Pembantu Pustakawan

Telefon: +605-450 6802/6945 Emel: intansaffarina@upsi.edu.my

Unit Perkhidmatan Media

Ruziah Bt. Ahmad

Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6801 Emel: ruziah@upsi.edu.my

Farizatul Shuhana Bt. Osman

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 5492 Emel: farizatul@upsi.edu.my

FADZILAH BT. ABDULLAH

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 5492 Emel: fadzilah@upsi.edu.my