Bahagian Pentadbiran & Promosi

Unit Pentadbiran & Latihan

Wan Kartini Bt. Wan Sulaiman

Timbalan Ketua Pustakawan (Ketua Bahagian)

Telefon: +605-450 6951 Emel: wankartini@upsi.edu.my

Ainee Johanna Bt. Hj. Mohamed Saleh

Pembantu Tadbir Kanan (P/O)

Telefon: +605-450 6954 Emel: aineej@upsi.edu.my

Rosli b. Dahalan

Pembantu Operasi

Telefon: +605-450 6396 Emel: roslidahalan@ict.upsi.edu.my

Unit Kualiti & Perancangan Strategik

Wan Kartini Bt. Wan Sulaiman

Timbalan Ketua Pustakawan (Ketua Bahagian)

Telefon: +605-450 6951 Emel: wankartini@upsi.edu.my

Siti Nur Murni Bt. Mokhtar

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6954 Emel: nur_murni@upsi.edu.my

Unit Kewangan & Perolehan

Mohd Nasrun B. Aris @ Mohd Khalid

Pembantu Tadbir Kanan (P/O)

Telefon: +605-450 6396 Emel: nasrun@upsi.edu.my

Erlyyana Bt. Harizon

Pembantu Tadbir(P/O)

Telefon: +605-450 6396 Emel: erlyyana@upsi.edu.my

Unit Promosi & Seranta

Firdausiah Bt. Ahamad

Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6373 Emel: firdausiah@upsi.edu.my

Normaizatul Akmam Bt. Awang

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6944 Emel: akmam@upsi.edu.my

Muhammad Zuhad B. Abdul Aziz

Pembantu Pustakawan Kanan

Telefon: +605-450 6944 Emel: zuhad@upsi.edu.my

Nur Azlini Bt. Hassnawi

Pembantu Pustakawan

Telefon: +605-450 6944 Emel: nurazlini@upsi.edu.my

Suliza Bt. Osman

Pembantu Pustakawan

Telefon: +605-450 6944 Emel: sulizaosman@upsi.edu.my